Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

Ne Gjirokastër,21 janar 2021, mot me shi të dendur në Luginën e Drinos!

Gjirokastër, më 21 janar 2021 7.39' 2°Celsius. Mot me shi të dendur

Read More

Moti i ftohtë sot ne Gjirokaster,pa ere por priten...

7.04'---->7.33' minus 4 gradë Celsius Gjirokastër, më 20 janar

Read More

Deputetja e Gjirokastres Mirela Kumbaro:Lamtumire Ma!

Deputetja e Gjirokastres Mirela Kumbaro ka percjelle sot per ne

Read More

Moti sot ne Gjirokaster, lulet "trimëresha" që rezistojnë në minus 4°C

Moti sot ne Gjirokastër,19 janar 2021 7.40' Ditë më qiell plotësisht

Read More

I pari te ditit:E gjen dot nje fjale qe kam ne mende qe fillon me K?!

Sot, ata te di , pa gdhire mire, per sehir dhe mot te mire,dolen nje

Read More

Ja si do jete moti sot

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se ditën e hënë moti

Read More