Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

Shtyrja e Kesteve te Kredive - Nje Mashtrim apo Cfare?

Te gjithe e degjuam Kryeministrin teksa premtoi shtyrjen e kesteve te

Lexo me Shume

"Heroi i Popullit" Selam Musai me bust në Tiranë

Dëshmorit tepelenas dhe ‘’Heroit të Popullit’’, Selami Musait i është

Lexo me Shume

Këtë artikull për vlerat e lakrës së kuqe duhet ta lexojnë të gjithë

Lëngu i lakrës së kuqe është i jashtëzakonshëm për organizmin. Ai

Lexo me Shume

Sot urojme per Ditelindjen lunxhotin diplomat Sofokli Vasilin

Sot ka ditelindjen Sofokli Vasili, figure publike ne Gjirokaster e me

Lexo me Shume

Nuk do ta besoni por nje mjek digjet i gjalle pasi u akuzua...

Një mjek që punonte në një projekt të financuar nga Mbretëria e

Lexo me Shume