Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

Vendi aziatik me 97 milionë banorë me asnjë viktimë nga Covid 19

Pavarësisht popullsisë prej rreth 97 milionë banorësh dhe një kufi

Lexo me Shume

Një punëtor ndërtimi ka humbur jetën në Vlorë

Një punëtor ndërtimi ka humbur jetën gjatë një aksidenti në

Lexo me Shume

Nje peshkarexhe eshte perfshire nga flaket ne Durres

Një peshkarexhë është përfshirë nga flakët në Durrës. Mësohet se

Lexo me Shume

Nga sot, Saranda jo e pastër...

Nga sot, mesohet se koronavirusi ka prekur edhe qytetin bregdetar te

Lexo me Shume