Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

Perplasen dy makina, nje permbyset me njerez brenda

Dy makina u përplasën sot në rrugën “5 maji” në Tiranë. Si pasojë e

Lexo me Shume

Lexoni tani, njoftim i rendesishem nga Departamenti për Kufirin dhe Migracionin

Departamenti për Kufirin dhe Migracionin Në zbatim të urdhrit nr.

Lexo me Shume

Edi Rama uron fëmijët për 1 qershorin, festën e tyre

Sot, 1 Qershor, vogelushet ne diten e festes se tyre u rikthyen ne

Lexo me Shume

Ushqimet e duhura për "dhëmbët" e moshës së tretë

Në moshën e tretë, njerëzit kanë nevojë për më pak kalori, duke qenë

Lexo me Shume

Ndahet nga jeta"Mjeshtri i Madh"Qerim Sula,këngëtari i shquar i zonës së Dibrës

Ndahet nga jeta "Mjeshtri i Madh" Qerim Sula, nje nga këngëtarët më të

Lexo me Shume

"Dua të të them, të lutem kujdes!"-Përlotet Doktor Tritan Kalo

I ftuar ne programin “Dua të të bëj të lumtur” doktor Tritan Kalo

Lexo me Shume

Shpërthim në një lokal në Tiranë

Një shpërthim ka ndodhur në ambientet e një lokali në Rrugën e Dibrës

Lexo me Shume