Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

Levizte me automjet, policia i gjeti në brez një armë zjarri pistolet dhe...e

Levizte me automjet në rrugë dytësore, për t’iu shmagur kontrollit të

Lexo me Shume

Luan Omari figurë e shquar e jurisprudencës dhe historisë së dijes shqiptare

Akademik Luan Omari është një figurë e shquar e jurisprudencës dhe

Lexo me Shume

Aksident tek plepat në Durrës

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në Durrës. Sipas informacioneve

Lexo me Shume

Dalin përgjigjet e llotarisë amerikane për vitin 2020.

Ditën e sotme kanë dalë përgjigjet e llotarisë amerikane për vitin

Lexo me Shume

Reforma zgjedhore/Ja çfarë pritet në orën 19:30

Këshilli Politik për reformën zgjedhore mblidhet ne oren 19.30,

Lexo me Shume

Pasaportat, shtyhet afati i vlefshmerise

Këshilli i Ministrave ka marrë vendim per përdorimi te tyre deri në 31

Lexo me Shume