Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

Sot urojme per Ditelindjen lunxhotin diplomat Sofokli Vasilin

Sot ka ditelindjen Sofokli Vasili, figure publike ne Gjirokaster e me

Lexo me Shume

Nuk do ta besoni por nje mjek digjet i gjalle pasi u akuzua...

Një mjek që punonte në një projekt të financuar nga Mbretëria e

Lexo me Shume

Ja si " Virusit djallëzor","Lakrorit" COVIDjanë duke i dalë të gjithë petët!

Eksperti i njohur i Shëndetit Publik,Erion Dasho ne faqen e tij ne fb

Lexo me Shume

Marramendja, ja përse ndodh dhe çfarë duhet të bëni

Marramendja, ndjesia e humbjes së kontrollit dhe orientimit ka efekt

Lexo me Shume

Ja kur hapet "rruga" e transportit publik

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë jep lajmin për rinisjen e

Lexo me Shume