Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

Aleksandër Çipa për Timo Mërkurin që nderohet me titullin Nderi i Himarës

I dashur Timo dua te te uroj nga zemra suksese dhe shume urime per

Read More

Nje lajm jo i mirë nga Gjirokastra

Nje lajm jo i mire nga Gjirokastra. Mbyllet per 1 jave nje nga

Read More

Lunxhotet me kostumet më të bukura në botë hedhin vallen e rende lunxhe...

Keto zonjushe te bukura lunxhote ishin dje dhe sot pjese e Divanit

Read More

Lamtumirë Koço Devole!

Lamtumirë Koço Devole! Na dhe humor kur Botën e le në pandemi Tirane

Read More

Do ta pi me fund o shokë!...Hajde, Gëzuar me Thoma Dilon!

Pak minuta me pare, Thoma Dilo, ka percjelle ne faqen e tij nje foto

Read More

Sot ka Ditelindjen Moza Xuhano, vajza e Lonit mesuesit te njohur te Gjirokastres!

Ne foto eshte Moza Xuhano vajza e Lonit mesuesit veteran dhe Landes,

Read More