Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

E fundit nga shendeti! Keto jane 3 ushqimet qe pengojnë Kovidin, sipas një studimi!

Ndërsa koronavirusi i ri vazhdon të prishë jetën e njerëzve, kërkime

Read More

Beni Kujdes! Keto jane udhezimet per Leje-Dalje nga E Albania tani e tutje!

Leje për dalje Në zbatim të Urdhrit nr. 616, datë 9.11.2020 të

Read More

Pandemia prek gjykaten e apelit ne Gjirokaster, kjo eshte situata...

Situata kaotike e pandemise ka bere qe gjate nentorit te mbyllen nje

Read More

Gjirokaster, investime per kullimin dhe mbrojtjen e te mbjellave

Nga Lajmi Gjirokaster mesojme se Bashkia po ben investime ne rrjetin e

Read More

Sot një lajm jo i mirë edhe për Gjirokastrën

Sot nje lajm jo i mire edhe per Gjirokastren: Nga 563 qytetarë në 24

Read More

Gjirokastër, dizinfektohen godina dhe mjedise publike

Mbeshtetur ne situaten e krijuar nga Covid 19, Bashkia Gjirokaster po

Read More

Rikthehen fashat orare per makinat !Ja si do te merren autorizimet per te levizur

Ditet e fundjaves ne vendin tone kane shenuar nje rritje te rasteve me

Read More