Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

Ksamili me Covid19, banorët indiferentë

Shenohet dhe ne Ksamil te Sarandes rasti i pare i nje personi te

Lexo me Shume

Përmeti i gëzuar/ Asnjë qytetar përmetar i infektuar

Permeti i gëzuar, asnje  qytetar permetar i infektuar. Sic ju kemi

Lexo me Shume

Infektohet edukatorja me koronavirus ne çerdhen nr 11. Ja si u zbulua rasti

Behet fjale per çerdhen ne Tirane, zonen e Laprakes. Edukatorja ka

Lexo me Shume

Qytetarët përmetarë të shqetësuar: priten përgjigjet e 15 tamponeve Covid19

Një drekë e disa biznesmenëve në Parkun e Bredhit të Hotovës mund të

Lexo me Shume

Zjarr në Stjar të Delvinës

ZARR NË STJAR TË DELVINËS. SHKRUMBOHEN MBI 2 MIJË RRËNJË

Lexo me Shume