Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

Njoftim i Rëndësishëm i Ambasadës Amerikane në TiranëAmbasada Amerikane ne Tirane njofton se nëse jeni një

Lexo me Shume

Operacion Kundër Krimit Mjedisor

Mbrojtja e mjedisit eshte nje nder objektivat e punes te Policise se

Lexo me Shume

Ne aksin rrugor Fier -Lushnjë, një person ndërron jetë në udhëtim

Ndersa ishte duke udhetuar, nje person me inicialet A.Z ka nderruar

Lexo me Shume

Njoftim i rëndësishëm mbi rikthimin e transportit detar të pasagjerëve...

Lidhur me rikthimin nga neser te transportit detar të pasagjerëve,

Lexo me Shume

Koronavirusi në botë,9 milionë të infektuar,467 mijë viktima ...

Nga koronavirusi ne gjithe boten rreth 9 milionë jane të infektuar dhe

Lexo me Shume

Parcelë me pamje të shëndetshme, por me cfarë është mbjelle?!

Keto dite ne nje nga emsionet televizive nje specialiste e degjuar e

Lexo me Shume

Përsëri për Covid 19, situatë problematike, raste pozitivë në rritje...

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 327 testime për të dyshuar të

Lexo me Shume