Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

Ka ndodhur në qytetin e Kukësit...

Ka ndodhur mbrëmjen e djeshme. Arkivi Shtetëror Vendor në qytetin e

Lexo me Shume

Për pastërtinë, shembull i mirë, jashtë portës dhe territorit te lagjes...

Gjirokastra e ka tradite pastertine dhe higjenen. Kjo brenda shtepise

Lexo me Shume

Për ata që përgatiten për plazh...

Postim i Ministres se Shendetesise Ogerta Manastirliu per nisjen e

Lexo me Shume

Covid 19 / Mbyllet Bashkia

Ndersa per disa muaj e paster, tani qyteti i Delvines eshte i

Lexo me Shume

Gjirokastër, 4 raste të reja me koronavirus, 3 raste punonjes te Policise bashkiake...

Në 24 orët e fundit në qytetin e Gjirokastrës janë konfirmuar 4 raste

Lexo me Shume

Informacion për një ngjarje tronditëse në qytetin e Gjirokastrës

Informacion paraprak i policise se shtetit ne Gjirokaster: Në

Lexo me Shume