Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

Rasheli e thotë hapur: "Ermal Mamaqi më ka..." -E nxori kokën dhe Ermali sesi i rrekruton modelet në emision!

Mbrëmjen e djeshme Rashel Kolaneci i ka lënë të gjithë pa fjalë me deklaratën e saj se Ermal Mamaqi...

Read More