Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

2 lojtare te ekipit Partizani me covid 19, prandaj...

STATUSI NGA KF PARTIZANI NJOFTIM FK Partizani njofton se gjithë

Lexo me Shume

Aplikimi për vizë dhe njoftime te tjera te Ambasades Gjermane ne Tirane

Në faqen e internetit të Ambasadës Gjermane gjeni informacione rreth

Lexo me Shume

200 semundje, ja 5 kushtet se si te mbroheni...

Mesazhi i ISHP" Ushqimi i pasigurt mund të shkaktojë mbi 2⃣0⃣0⃣

Lexo me Shume

Lajme te mira per te gjithe fermeret...

Rreth 400 milionë lekë shtesë janë dhënë nga qeveria për të mbështetur

Lexo me Shume

Autobusi bie në liqen, 21 nxënës ndërrojnë jetë...

Një autobus humbi kontrollin dhe ra nga ura në liqen, duke u fundosur.

Lexo me Shume

Flasin mjeket e njohur:Ja kush na mbron nga koronavirusiNë emisionin RepolitiX, mjeku i njohur Ilir Alimehmeti

Lexo me Shume

Me kontribut financiar vullnetar te DPSHTRR familja Alstafa ne shtepi te re...

Familja  Asfalta me 6 anëtarë,mbeshtetur me kontributin financiar prej

Lexo me Shume