Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

Situata Kritike! - Pallati drejt Shembjes! A japin shpresa Ekspertët?

Themelet e pallatit 5-katesh u prekën nga rrëshqitja e tokës. Atje

Read More

Autostrada e Re që ju çon nga New York-u në Londër me makinë, pa hipur në ndonjë traget!

Ky është plani i një autostrade të re që do t'ju çojë nga SHBA-ja në Evropë...

Read More

Papa Françesku Festoi me një Pica Gjigande për 81 Vjetorin e tij duke Ftuar Dhjetra Fëmijë!

Më 17 dhjetor 2017, Papa Françesku u bë 81 vjeç. Ai festoi së bashku me dhjetra fëmijë duke i fryrë qirinjve të një pica gjigande...

Read More

Shikoni të Gjitha festimet e Vitit të Ri në Mbarë Globin për vetëm 2 Minuta në këtë Video!

Ndërsa Sydney, Auckland dhe Singapore ishin ndër të parët që i panë festimet në 2018, ne ju tregojmë Fishekzjarret dhe Festimet mahnitëse në të gjithë botën...

Read More

Demaskohen 14 Kompani të Vajit të Ullirit - Shmangini këto marka nëpër dyqane!

Kohët e fundit janë zbuluar se 7 nga prodhuesit më të mëdhenj të vajit

Read More