Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

Ngjarje e rëndë, mbytet një 34 vjeçar ...

Ngjarje shume e rende!Ne bregdetin e Shengjinit eshte mbytur një 34

Lexo me Shume

Gjirokastra, pjese e Projekteve te financuara prej Programit IADSA II

Gjirokastra eshte kete vit pjese e Projekteve te financuara prej

Lexo me Shume

Situata e covid 19, niiset me urgjence nga Tepelena...

Situata e koronavirusit ne Tepelene. Mesohet se nje  39-vjeçare ne

Lexo me Shume

Lajm i mirë/ Shqipëria nuk është në këtë listë të kuqe

Ministri i Shëndetësisë, Roberto Speranza ka urdhëruar që udhëtarët që

Lexo me Shume

Ja sa i rrezikuar je ne rast se...Shoqata mjekësore e Teksasit, e cila përbëhet nga 53

Lexo me Shume

Marredheniet e vjehrres me nusen:"I dua petet te holla si karte cingari!"

Ne nje dite si kjo e sotmja, vjeherr dhe nuse bene fjale per “byrekun

Lexo me Shume

Prof.Et`hem Ruka: Ku jemi me pandemine covid19?

Shkrimi i plote: Sot, bota po përballet me nje krizë të pashembullt

Lexo me Shume