Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

Autobuzi që u bllokua në Virua të Gjirokastrës kthehet mbrapsht

Një autobuz i nisur nga Tirana në drejtim të Greqisë bllokohet në

Read More

Situata e Paprecedentë nga Përmbytjet në Gjirokastër

Situata në Gjirokastër paraqitet tejet e vështirë dhe sipas

Read More

Drejtoria Vendore e Policisë Gjirokastër Njofton Qytetarët!

Drejtoria Vendore e Policisë Gjirokastër Njofton Qytetarët: Si

Read More

Çfarë thotë meteorologia Lajda Porja për situatën në orët në vazhdim

Flet meteorologia Lajda Porja. Sipas saj, situata do te vazhdoje e

Read More

Ministria e Brendshme bën thirrje: Qytetaret të evitojnë lëvizjet e panevojshme

Ministria e Brendshme bën thirrje Qytetarët të evitojnë lëvizjet e

Read More

Saimir Strati mbledh 2 mijë thonj, synon rekordin e 11-të “Guiness”!

Deri më tani ka plotë 10 rekorde Guiness, por me sa duket, Saimir

Read More

Bëjeni portofolin tuaj të mos boshatiset kurrë! Me vetëm 3 hapa...

Asnjëherë nuk dihet se çfarë energjie apo fati përcjell ky person për

Read More

Si të largoni stresin gjatë festave! Ja këshillat më efikase!!

Bobo, si do ia bëj me gjithë ata të ftuar! Çfarë duhet të gatuaj, ta

Read More

Ata që pinë duhan janë më pak tërheqës! Arësyeja më e fundit për të lënë duhanin!

Është dëshmuar shkencërisht se njerëzve u duken duhanpirësit më pak

Read More