Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

Probleme me kujtesën? Ja çfarë të hani, sipas renditjes!

Probleme me kujtesën? Ja çfarë të hani, sipas renditjes!

Lexo me Shume

Digjet banesa në Gjirokastër, familja në qiell të hapur!

Mesditën e sotme një banese përdhese në lagjen “11 Janari” në

Lexo me Shume

Bomba të tjera mund të fshihen në lumin Bënçë të Tepelenës! Çfarë do të ndodhë me to?!

Rreth 100 bomba dhe municione të tjera që dyshohet se i përkasin Luftës së Dytë Botërore kanë dalë në sipërfaqe të lumit Bënçë në Tepelenë, pas qetësimit të prurjeve të frikshme të fillim dhjetorit...

Lexo me Shume

Sfidat e punësimit të grave në Gjirokastër, përpjekje për të afruar ato në nevojë!

Punësimi i grave është një nga sfidat më të mëdha në Gjirokastër dhe

Lexo me Shume

Cose da vedere a Gjirokaster! Tripadvisor a tutti gli Italiani...

Ecco cosa consiglia tripadvisor per i visitatori italiani...

Lexo me Shume

Mandarina e Konispolit që po konkuron edhe Greqinë, Spanjën e Italinë

Progresi i këtij viti po na bën të kthejmë sytë nga tokat e arta të

Lexo me Shume