Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

Papa Françesku Festoi me një Pica Gjigande për 81 Vjetorin e tij duke Ftuar Dhjetra Fëmijë!

Më 17 dhjetor 2017, Papa Françesku u bë 81 vjeç. Ai festoi së bashku me dhjetra fëmijë duke i fryrë qirinjve të një pica gjigande...

Lexo me Shume

Shikoni të Gjitha festimet e Vitit të Ri në Mbarë Globin për vetëm 2 Minuta në këtë Video!

Ndërsa Sydney, Auckland dhe Singapore ishin ndër të parët që i panë festimet në 2018, ne ju tregojmë Fishekzjarret dhe Festimet mahnitëse në të gjithë botën...

Lexo me Shume

Demaskohen 14 Kompani të Vajit të Ullirit - Shmangini këto marka nëpër dyqane!

Kohët e fundit janë zbuluar se 7 nga prodhuesit më të mëdhenj të vajit

Lexo me Shume

Situatë e Vështirë në Zhulat të Gjirokastrës! Rrugën e merr Lumi, Banorët e Fshatit të Izoluar!

Siç shihet edhe në video, banorët rrezikojnë jetën për të kaluar te pjesa e mbetur e shkëmbit, pranë të cilit kalon një lumë i rrëmbyeshëm....

Lexo me Shume