Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

Situatë e Vështirë në Zhulat të Gjirokastrës! Rrugën e merr Lumi, Banorët e Fshatit të Izoluar!

Siç shihet edhe në video, banorët rrezikojnë jetën për të kaluar te pjesa e mbetur e shkëmbit, pranë të cilit kalon një lumë i rrëmbyeshëm....

Lexo me Shume

Teatri Mbushur Plot, Dhurata Nxënësve Më të Mirë, Trokitje Gotash në Shtëpinë e të Moshuarve! Bashkia Gjirokastër Uron Vit të Mbarë!

Bashkia Gjirokastër në rrjetet sociale ka postuar disa nga aktivitetet e mbështetura prej saj këtë funviti!

Lexo me Shume

Bregdeti Shqiptar në Rrezik!! Reportazhi Alarmues i Portalit Turk "TRT World"!

Një e treta e vijës bregdetare më shumë se 400 kilometra në Shqipëri

Lexo me Shume

Video Surpriza e Erditit me Xhemi Shehun!! Po Vjen Shpellari në "Zihni Sako"...

Behuni gati shpellari po vjen... thotë aktori Erdit Asllanaj dhe ju

Lexo me Shume

Ja cili është monumenti më i vizituar në Gjirokastër për 2017-ën!

Këtë vit më e vizituara nga Monumentet e Trashëgimisë Kulturore në Gjirokastër ishte...

Lexo me Shume

Aeroplani i Ri do të fluturojë nga Europa në Amerikë për vetëm 3 orë!!!

Concorde fluturoi për herë të fundit në vitin 2003, dhe 14 vjet më

Lexo me Shume