All posts by: Admin

  1. Home
  2. admin3
Filter

Ju ka marre malli per kasata?

Kasata, eshte nje embelsire shumë e dashur dhe e thjeshtë për t’u

Lexo me Shume

Kete pije te famshme ne shqiptaret e benim dikur...

Kjo eshte me shume gjasa nje nga pijet me te shijshme qe ne kemi

Lexo me Shume

Petkat- Nje nga gatimet tipike te tradites shqiptare

Të thjeshta për tu përgatitur dhe fantastike për tu kombinuar në

Lexo me Shume

Ishin shume te thjeshta, ja si i pergatitem te famshmet Pancakes

Mini krepat Amerikan ose ndryshe sic i njohim Pancakes eshte nje lloj

Lexo me Shume

Flija specialiteti i kuzhines tradicionale shqiptare dhe menyra e pergatitjes se saj

Flija është ushqim shumë i preferuar shqiptar. Me poshte po ju sjellim

Lexo me Shume

Kryeministri Rama: Brenda muajit hapim kufijte tokesor

Kryeministri Rama shrehet se akoma nuk ka nje plan se si do te hapet

Lexo me Shume

Rruga Llogara-Sarande ne rikonstruksion

Nje nga pikat me te pelqyera te sezonit turistik eshte aksi Llogara -

Lexo me Shume

Kjo eshte perimja qe nuk duhet te mungoje asnjehere

Sipas Wall Street journal gjate pandemise se koronavirus kryefjala e

Lexo me Shume

Fillojne pergatitjet per plazh ne Sarande! A jeni gati?

Ne Sarande kane filluar pergatitjet per sezonin e ri turistik,

Lexo me Shume