All posts by: Admini

  1. Home
  2. admin2
Filter

Në Tirane nje vilë qe përdorej edhe si kopësht fëmijësh perfshihet nga flaket

Në vilë e cila përdorej edhe si kopësht fëmijësh në Tiranë, është

Lexo me Shume

2074 qytetarë fitues te fazes se pare per te blere shtepi me kredi te buta ( Emrat)

2074 qytetarë janë shpallur fitues të fazës së parë për kreditë e buta

Lexo me Shume

Në verë, në portat e lagjeve" Po ai kaçurreli i kujt është?"

Ne ditet e nxehta te veres ne Gjirokaster pelcet edhe guri. Moshat e

Lexo me Shume

Dolën në treg bamjet e para, po nuk do ta besoni çmimin për 1 kg

Perimet dhe frutat e stines kur dalin per here te pare kane cmime

Lexo me Shume

Ja cfare ka ndodhur ne oborrin e policise te Elbasanit

Ja cfare ka ndodhur ne oborrin e policise te qytetit te

Lexo me Shume

Ne Gjirokastër mbyllet nje kopsht i femijëve

Kopshtet dhe cerdhet ne Gjirokaster kane filluar nga dje aktivitetin

Lexo me Shume