All posts by: Admini

  1. Home
  2. admin2
Filter

Kunguj te mbushur, me cfare dhe si i pergatisni?

SHIKOJENI ME KUJDES KETE FOTO. JANE KUNGUJ TE MBUSHUR. SIC E

Lexo me Shume

Ja sa i rrezikuar je ne rast se...Shoqata mjekësore e Teksasit, e cila përbëhet nga 53

Lexo me Shume

5 mije leke te vjetra 1 kg domate, zbuloni varietetin dhe si ka ndodhur...

Kur mashtrimi i farmacisti bujqësor të kthehet në fitim të ëmbël. Kjo

Lexo me Shume

Marredheniet e vjehrres me nusen:"I dua petet te holla si karte cingari!"

Ne nje dite si kjo e sotmja, vjeherr dhe nuse bene fjale per “byrekun

Lexo me Shume

Prof.Et`hem Ruka: Ku jemi me pandemine covid19?

Shkrimi i plote: Sot, bota po përballet me nje krizë të pashembullt

Lexo me Shume

2 lojtare te ekipit Partizani me covid 19, prandaj...

STATUSI NGA KF PARTIZANI NJOFTIM FK Partizani njofton se gjithë

Lexo me Shume

Aplikimi për vizë dhe njoftime te tjera te Ambasades Gjermane ne Tirane

Në faqen e internetit të Ambasadës Gjermane gjeni informacione rreth

Lexo me Shume