All posts by: admin

  1. Home
  2. admin
Filter

Brad Pitt ne karrige me rrota! Cfare i ka ndodhur aktorit te njohur hollivudian?!

Aktori i njohur Brad Pitt është shfaqur ne disa foto në karrige me

Read More

Ngjarje e rende ne Mamurras/ Plagosen 2 police dhe nje qytetar ne qender te qytetit!

Përplasje me armë zjarri në qendër të Mamurrasit, plagosen 3 persona,

Read More

Me ne fund ndryshon ora e mbylljes - Ora 10:00 fillon te zbatohet...

Lehtesohen masat ndaj kovidit pas ecurise se mire te procesit te

Read More

Ja kur do të fillojnë fluturimet në Rinas...

Kur do të fillojnë fluturimet në Rinas? Ministrja Belinda Balluku

Read More

E fundit/ Mbahet peng Aeroporti i Tiranes ne Rinas, Shqiptaret me placka ne duar!

Shqiptaret qe duan te fluturojne drejt vendeve te huaja si edhe ata qe

Read More

Ndodh Live/ Gazetarja e Top Channel merr vaksinen dhe emocionohet aq shume sa...

Ka nisur sot edhe vaksinimi i gazetarëve, sidomos atyre qe jane ne

Read More

Shqiperia fiton ndaj San Marinos, ja te sajtet jemi ne renditje per boteror

Shqipëria fiton me San Marinon 2 me 0 dhe i kthen buzeqeshjen

Read More