Moti sot ne Gjirokaster, me vranesira por,,,

Moti sot ne Gjirokaster, me vranesira.

Kjo pamje eshte bere rreth ores 9.35 minuta ne lagjen 18 Shtatori nga bashkepunetori i faqes tone Harillo Bita.

Ndryshe nga  dite me pare, ngarkuar me reshje te medha, sot moti eshte pa ere dhe i fresket.

Te shohim situaten ne pasdite. do t`ju informojme perseri!

Një ditë e mbarë dhe e diel e këndshme për te gjithe!