Qellohet me bresheri plumbash gazetari dhe botuesi i njohur

Eshte qelluar pas ores 2 te mengjesit te sotem me bresheri plumbash gazetari dhe botuesi i njohur grek Stefanos Chios.

Persona ende të paidentifikuar i kishin zënë pritë botuesit jashtë shtëpisë së tij dhe e kane qelluar me dy plumba në qafë dhe brinjë.

Ne spital gjendja e tij shëndetësore karakterizohet serioze.

*Ndalohet kopjimi apo riprodhimi i artikujve pa cituar burimin /GjirokastraOnline.com