Nostalgji, kengetarja e njohur ne moshe 18 vjecare...

Të gjithë bëhemi nostalgjikë herë pas here.

Kjo i ka ndodhur edhe këngëtares Rezarta Shkurta, e cila së fundmi ka publikuar një foto nga adoleshenca e saj.

Ajo ka “rrëmuar” në arkivën e saj dhe ka publikuar një foto kur ishte vetëm 18-vjeçe.

Siç bën të ditur ajo, foton ia ka realizuar fotografi i njohur shqiptar, Fadil Berisha./noa.al/

*Ndalohet kopjimi apo riprodhimi i artikujve pa cituar burimin /GjirokastraOnline.com