Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Prrenjas

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Prrenjas, ku një 14-vjeçar ka rënë në gropën me ujë, dhe ka ndërruar jetë.

Mësohet se gropa ku ka rënë i mituri është rreth 1 metër e thellë.

Kjo ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Katjel, 5 km larg qytetit të Prrenjasit.

*Ndalohet kopjimi apo riprodhimi i artikujve pa cituar burimin /GjirokastraOnline.com