‘Nëse Ferrari do ishte Femër’ - Komentet Shqiptarçe s'kanë të Sosur në Instagramin e Oriola Marashit! Por Motua e saj kapërcen paragjykimet...

Oriola Marashi di si të tërheqë vëmendjen me fotot që publikon dhe sot i ka vënë flakën Instagramit.

E veshur me të brendshme të kuqe dhe para pasqyrës, Oriola tregon format bombastike dhe shfaqet shumë provokuese.Por përshkrimi që i ka lënë kësaj fotoje, ka bërë që të shpërthejnë komentet. “Nëqoftëse Ferrari do ishte femër”, shkruan Oriola duke nxitur ndjekësit të komentojnë jo vetëm foton, por edhe këtë shprehje.

Komentet:
paske myt photoshopin ✌🏽
Me kambio automatike apo manuale?
Mua me dukesh si fiat punto pa letra
La ferrarri f150
Nuk do quhej ferrari nese do ishte si ti, dukesh si Golf -2sh i perplasur
Dumdum si banes dy dhomshe
Laje xhamin moj pisanjoze 😂

Komenti ne mbrojtje te Orioles:
Je super kto q tshajn o jan ato gocat xheloze q stafrohen as te maja e thoit ose jan kto ‘nacut’ e deshtuar q dun me bo gjasme humor po e kpt sh mir q jan sh fail te kjo pjes !Kur te huajt vishen ne kete menyre dhe pozojn kshu nuk i shan apo i tall njeri kjo ndodh vtm nshqiperi sepse nrm ne jemi katunare dhe njerez te smure nga smira!!Po ti @oriolamarashi as mosss e rrujjjj fare llafet e teperta jan fukarallik kshuq thjesht shif para edhe bohu me e mira.Leji kto shurrat e zhelet q flasin pa lidhje se kto per vete asigjo skan nvij!!Je super shembull 😘😘Thjesht vazhdo 🌹🌹

Komenetet e fshira:
“Sa do doja të më shtypte një Ferrari”, “Nëqoftëse Ferrari do ishte femër, s’do kisha zbrit më”, “Për ty zemër hyj kundravajtje”, janë disa nga komentet e shumta komike në foton e Oriolës./CityNews

Nqs ferrari do ishte femer 🤣

A post shared by 🧚🏻‍♀️ (@oriolamarashi) on

Në një foto tjetër Modelja Shqiptare shkruan Moton e saj:

Një fotografi eshte nje poeme pa fjale.
Kreativiteti kerkon kurajo 🙂 Jam e lumtur te jem gjalle per sa kohe qe mund te shpresh veten time.
Inkurajoj te gjitha femrat qe duan te shprehin veten siç duan ato!