Ne aksin rrugor Fier -Lushnjë, një person ndërron jetë në udhëtim

Ndersa ishte duke udhetuar, nje person me inicialet A.Z ka nderruar jete si pasojë e një infarkti.

Ngjarja ka ndodhur ne aksin e rruges Fier -Lushnje.

Ja informacioni paraprak i policisë se Fierit:

Sot në datë 22.06.2020, rreth orës 14:50, në aksin rrugor Fier-Lushnje, në vendin e quajtur “Vajkan”, shtetasi A. Z., duke drejtuar automjetin “IVEKO”, dyshohet se ka pësuar infarkt dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.