Juli Çenko me nje kenge te re, le ta urojme...

Së shpejti për ju miq e dashamirës të këngës popullore vjen diçka e re…. Shpresojmë t’ju ëmbëlsojmë dhe t’ju argëtojmë…

Keshtu shkruan ne faqen e saj kengetarja e mirenjohur gjirokastrite Juli Çenko duke vene ne dijeni dashamuiresit e shumte te kengeve te saj se se shpejti do prezantoje  nje kenge te re.

Nuk e dime nese do kendoj vetem apo dhe me ndonje kengetare tjeter, por sidoqofte e presim me kersheri kengen e re.

Deri atehere i urojme suksese!