Ja sa mjekë dhe infermierë kanë rezultuar sot pozitivë

Diten e sotme 13 mjeke dhe infermiere kane rezultuar pozitive dhe shkak i infektimit ka qene nje infermiere qe eshte shtruar ne spitalin infektiv.

Vetem dje jane konfirmuar positive me koronavirus 25 raste, nga te cilat 24 ne kryeqytet.

*Ndalohet kopjimi apo riprodhimi i artikujve pa cituar burimin /GjirokastraOnline.com