Ja kush e ka ditelindjen sot!

Në familjen e Edi Ramës, sot është një ditë e veçantë. Zaho Rama, djali i vogël i kryeministrit feston sot 6-vjetorin e lindjes. Me tullumbace të kuqe ku formohet numri “6”, i vogli ka pozuar krah të dy prindërve.

Linda e ka shoqëruar fotografinë me mbishkrimin: Happiness Of Six-gëzimi i 6-vjetorit!

Në foto shihet ajo, kryeministri Rama dhe Zaho të rreshtuar poshtë shkronjave të emrit të të birit dhe numrit 6.

Kryeministri gjithashtu mban në dorë një tullumbace të kuqe, dhe të tre duken të qeshur dhe të lumtur duken mjaft bukur.