Eurovizion e cileson Prezantimin e Perfaqesueses Shqiptare Ronela Hajati si shume vulgare...

Perfaqesuesja e Shqiperise ne Eurovizion, Ronela Hajati eshte vene mes kritikave per koreografine e saj qe u konsiderua si tejet vulgare. Rrjetet sociale u mbushen me komente negative vecanerisht per nje pjese te kercimit ku Ronela dhe balerinet e saj gjysem te zhveshur kane vendosur duart ne zonen intime te trupit te tyre.

Shume portale pasqyrojne episodin jo te kendshem dhe shtojne se pasditen e së dielës galeria e Ronelës ishte fshire nga llogaria zyrtare e Eurovizionit në Instagram. Më pas u ri-ngarkua, por pa foton provokuese.

Nderkohe ne nje postim te sajin Ronela ka shfaqur merzitjen e saj me disa ikona duke qare!