Erion Veliaj per aktoren e shquar italiane:Kënaqësi ta prisja dhe të bisedoja me të rreth aventurës së saj të shkurtër në Tiranë

Sot Kryetari i Bashkise te Tiranes, Erion Veliaj, eshte takuar me aktoren e famshme italiane Ornella Muti, ikone e kinematografise italiane dhe me fame ne bote, e vleresuar dhe e pelqyer edhe nga publiku shqiptar.

Me kete rast , Erion Veliaj, ka shperndare kete postim te ngrohte nga takimi me aktoren e Madhe italiane:

“Me Ornella Muti, ikonën e kinemasë italiane, një nga personazhet më të dashura e të talentuara që na ka bërë të qëndrojmë për vite para ekranit.
Kënaqësi ta prisja dhe të bisedoja me të rreth aventurës së saj të shkurtër në Tiranë”.