E la Zgarbin per Garkon, tani ai doli Gay kurse ajo Lesbike! Ja sharja Live e Zgarbit te Non e La Durso!

Vazhdoje poleikat ne televizionet italiane pas deklarates se Gabriel Garko eshte gay ne emisionin Big Brother Vip te Italise.

Te shumte jane ata qe mendojne se deklarata e tij ishte vetem per show por ajo qe eshte e sigurt eshte se kjo deklarate ka thyer zemrat e te gjitha femrave te cmendura pas Garkos.

“Edhe nje mashkull qe kisha fiksim u kthye ne p…” – deklarojne shume fanse neper komentet e rrjeteve sociale.

Por nuk ka munguar as perballja me Vittorio Sgarbin te cilit Garko i “rrembeu gruan”. Eva Grimaldi u nda prej tij pikerisht per tu lidhur me idhullin e te gjitha femrave italiane dhe kudo ne bote. Por tashme kane dal ne shesh prapaskenat dhe ajo doli lesbike.

Zgarbit, qe para disa muajsh desh u mbyt ne Palase me vajzen e tij Shqiptare, nuk i ngeli vec te thote shprehjen e tij te famshme tashme edhe per Garkon:

Sei una Capra! -Je nje dhi e eger!

🙂