COVID-19 në 24 orët e fundit. 62 numri i viktimave nga koronavirusi

62 eshte numri i viktimave nga koronavirusi në vendin tonë.
Ne 24 orët e fundit kane nsodhur dhe tre vdekje te tjera.

Janë kryer 371 testime për të dyshuar dhe janë konfirmuar 69 raste pozitive.

Ne 24 orët e fundit janë shëruar 25 qytetarë, duke e çuar në 1459 numrin e të shëruarve nga fillimi i pandemise.

*Ndalohet kopjimi apo riprodhimi i artikujve pa cituar burimin /GjirokastraOnline.com