Brad Pitt ne karrige me rrota! Cfare i ka ndodhur aktorit te njohur hollivudian?!

Aktori i njohur Brad Pitt është shfaqur ne disa foto në karrige me rrota dhe shume fansa te tij jane shqetesuar.

Paparacet nuk e kane kursyer momentin kur ai ka dale ne karrige me rrote edhe pse problemi i tij ka qene thjesht nje dhemballe e hequr.

Bodyguardi i tij e ka shtyre aktorin e famshem qe ka luajtur Akilin e Trojes!

Mësohet se ai vetëm e ka hequr dhëmballën dhe nuk kishte asnjë problem tjetër përveç “punës stomatologjike”.

Në përpjekje për të mos u dukur si ai, Brad mbante kapuçin në kokë, një palë syze dhe një maskë mbi gojën dhe hundën e tij. Epo, mesa duket aktori që e kemi ndjekur të gjithë nuk qenka dhe aq “trim” sa duket në filma.