Behet per here te pare nene ne moshen 50 vjecare, Naomi Campbell i befason te gjithe

Edhe kesaj here Naomi diti si ti befasonte fansat e saj me kete lajm te bujshem.
Mesohet se ajo eshte bere nene per here te pare ne moshen 50 vjecare e nje vajze.
Dihet se Naomi gjithmone i ka dashur femijet, por kariera e saj sic ishte shprehur edhe vete ajo i merrte nje kohe te konsiderueshme. Gjithsesi Naomi diti si ta shfrytezonte me se miri karieren e saj dhe gjithashtu kuptohet se ka ardhur koha qe ajo ti perkushtohet familjes dhe femijes qe tashme solli ne jete.