5 Dyqane ne Vlore Shpetojne nga Flaket - Ja cfare ka ndodhur para pak minutash...

Nje ngjarje e pazakonte ka ndodhur sot ne Vlore ne lagjen e rikonstruktuar se fundmi.

Nje i ri 24 vjec ka tentuar t’u veje flaken 5 dyqaneve te cilave u eshte djegur dera duke qene se jane prej druri.

Patrulla e policise ka vepruar ne kohen e duhur duke mos lejuar perhapjen e flakeve dhe gjithashtu ka arrestuar te riun.

Aresyeja sipas tij ishte se i kishin prishur shtepine./Tch

*Ndalohet kopjimi apo riprodhimi i artikujve pa cituar burimin /GjirokastraOnline.com