Archive: Day: April 1, 2018

  1. Home
  2. Day: April 1, 2018
Filter

Luftëtari Fiton ndaj Lushnjës, Shënojnë dy yjet Abazaj dhe Bregu (video)

Luftëtari ka mposhtur Lushnjën 2-0, duke shënuar nga një gol në çdo

Lexo me Shume

Shakatë e 1 Prillit - Gënjeshtrat e Sotme janë të Ligjëruara, ja Historiku i kësaj Dite!

Sot është 1 prilli, dita që në gjithë botën kujtohet si dita e shakave

Lexo me Shume