Luftëtari Zbret Nga Kali Skënderbeun - Skuadrën që Kryeson Renditjen! Ja 2 Golat e Kristal Abazaj!

Luftëtari, falë Kristal Abazaj në formë të shkëlqyer, shënon dy herë dhe merr tri pikët edhe ndaj Skënderbeut kryesues.

 

Korçarët kanë bërë pak në këtë ndeshje dhe kanë vuajtur, sidomos në pjesën e dytë, kur Radas, shumë nervoz, është ndëshkuar edhe me karton të kuq nga gjyqtari Xhaja.

 

Goli i parë:

 

 

Goli i dytë:

 

 

Bravo Djema!!!

 

*Ndalohet kopjimi apo riprodhimi i artikujve pa cituar burimin /GjirokastraOnline.com