Luftëtari Fiton ndaj Lushnjës, Shënojnë dy yjet Abazaj dhe Bregu (video)

Luftëtari ka mposhtur Lushnjën 2-0, duke shënuar nga një gol në çdo pjesë, me Abazajn në të parën dhe Bregun në kohën shtesë. Skuadra e trajnerit Hasan Lika ka vuajtur jo pak, ndërkohë që janë anuluar edhe dy gola për gjirokastritët.

 

 

*Ndalohet kopjimi apo riprodhimi i artikujve pa cituar burimin /GjirokastraOnline.com