Lajm Surprizues - Lojtari i Luftëtarit në Kombëtare! Kristian Panuci përzgjedh Kristal Abazaj për ndeshjen me Norvegjinë!

Kristal Abazaj eshte perzgjedhur nga traineri i perfaqesueses tone Kristian Panuci!

 

KRISTAL ABAZAJ NE KOMBETARE KRISTIAN PANUCI LUFTETARI GJIROKASTRA ONLINE

Lojtari i Luftetarit Kristal Abazaj eshte dalluar shume kete sezon dhe per kete ka marre edhe cmime:

 

*Ndalohet kopjimi apo riprodhimi i artikujve pa cituar burimin /GjirokastraOnline.com