Category: Turizem

  1. Home
  2. Turizem
Filter

Familjet gjirokastrite ne Amerike, cilat jane te parat dhe sot?

Ameriken e duam te gjithe, e duan dhe gjirokastritet. Vecanerisht pas

Read More

Moti i keq, ja se cfare duhet te besh nese je ne veshtiresi...

Ne keto dite te ngarkuara me reshje te medha ne te gjithe vendin,

Read More

KostaqDodo Dhuvjani: Kjo eshte nena ime Hrisavji

Keto pak rreshta ne kete fillim viti dua tja kushtoj nenes sime

Read More

Sot urojmë për Ditëlindjen Prof. Ymer Çirakun

Sot urojme per Ditelindjen Prof. Ymer ÇIRAKUN qe vite te femijerise i

Read More

Ja pse festa e ndryshimit te vitit nuk eshte ne te njejten date!

Nga Kostaq Dodo Dhuvjani Festa e ndryshimit te vitit nuk eshte ne

Read More

Nje lajm i mire nga fshati Stegopul i krahines se Lunxherise te Gjirokastres

Në fshatin Stegopul, Gjirokastër ka përfunduar  restaurimi i kishës së

Read More

Urojme djalin e talentuar Erind Bajo fitues ne disa konkurse muzikore nderkombetare

Per Erind BAJO, djalin e talentuar te gjirokastritit Ylli Bajo, kemi

Read More

Sot urojme per Diten e Emrit te gjithe Stefanet, te kene shendet e jete te gjate!

Urimin e pare sot ne faqen tone per Shen Stefanin e ka bere Apostol

Read More