Category: Turizem

  1. Home
  2. Turizem
Filter

Si duhet të veprojmë në rastin e një tërmeti?

Nëse nuk jeni të bindur që banesa juaj është e projektuar që mund të

Lexo me Shume

Tërmet 6 ballë trondit Shqipërinë, vijon

Tërmet i fuqishëm 6 ballë trondit Shqipërinë, dridhen

Lexo me Shume

Fjalë të Urta, të Mençura nga Vendlindja, nga Gjirokastra. Shtoni të tjera dhe Komentoni!

Fjalë të Urta, të Mençura nga Vendlindja, nga Gjirokastra. Shtoni të

Lexo me Shume

Shkrimtari Ismail Kadare fitues i Çmimit Pak Kyongni 2019, me këtë Motivim!

Me 26 tetor 2019, në Qendrën Kulturore Toji të Koresë së Jugut,

Lexo me Shume

Magjia e një Fotografi - Si një Ketër ndaloi për t'i marrë erë një luleje!

Një fotograf në Vienë te Austrise kapi nje moment ne te cilin nje

Lexo me Shume

Histori Suksesi - Kevin Shoshaj, si u bë shef kuzhine në Dhërmi nga Albanian Chef Academy

Studimet për Kevin Shoshaj pranë Albanian Chef Academy 4 vite më parë

Lexo me Shume

Kalaja e Gjirokastrës - Krenaria e Vegjëlisë dhe Djalërisë për cdo Gjirokastrit dhe jo vetëm

Ajo dhe sot duket sikur nuk ka ndryshuar. Po ne veshtrimin e atyre qe

Lexo me Shume

Opa kartmonedhat Orkestrës - Po pse Shtatori është quajtur Muaji i Dasmave?

Pse Shtatori është quajtur Muaji i Dasmave? Një pyetje që kërkon

Lexo me Shume

Lutje me Pagesë në Kishën e Pojanit, Besimtarët pengohen nga Punonjësit e Parkut! (Video)

Mesha e së dielës në kishën e “Shën Mërisë” në Apolloni, është bosh.

Lexo me Shume