Category: Sport

  1. Home
  2. Sport
Filter

Ndeshja e fituar në tavolinë me Bylisin, cili duhet të jetë vendimi final sipas Agron Kapllanaj e Grigor Tavo?

"Rrugën nuk e parashikojmë dot, mirë është të luhet ndeshja" - thotë

Lexo me Shume

Dr. Fredi Fico, komentatori i parë i rubrikës sportive në Radio Gjirokastra

Dr. Fredi Fico, komentatori i parë i rubrikës sportive në Radio Gjirokastra...

Lexo me Shume

Messi bëhet gati të Parakalojë edhe Pelen e Brazilit, ja sa gola i duhen...

Messi nuk frenohet para askujt, parakalon legjendat botërore të të

Lexo me Shume

Luftëtari fiton ndeshjen me Bylisin, në tavolinë!

Sot në orën 13:00, ishte planifikuar të luhej ndeshja e kthimit mes

Lexo me Shume

Luftëtari fiton në minutat e fundit, mund Kamzën me një gol

Një ndeshje me emocione deri në sekondën e fundit ka qënë ajo midis

Lexo me Shume

Miqësorja e Parë e Luftëtarit me Ekipin Kinez! Ndodhia Mes Shefqet Kokalarit dhe Niko Lulës

Ndeshja u zhvillua në Fushën e Vjetër të Gjirokastrës me pjesëmarrje

Lexo me Shume