Category: Sport

  1. Home
  2. Sport
Filter

Kukësi-Luftëtari - 1 me 2 !!! Ngadhënjimi i Luftëtarit me Golat e Abazaj dhe Rroca!!!

U luajt java e fundit e fazës së dytë në Kategorinë Superiore. Skuadra

Lexo me Shume

Parashikime të mira për Luftëtarin! Ndeshja e nesërme - pritet fitorja!

Luftëtari tashmë e ka rimarrë veten, sidomos pas fitores mbresëlënëse

Lexo me Shume

Luftëtari Fiton me 5 Gola, të gjithë merren vetëm me Partizanin! Ja Historiku i Fitoreve të Luftëtarit ndaj Partizanit!

Në rrjetet sociale ka pasur reagime për interpretimin mediatik të fitores së thellë me Partizanin. Trajneri Lika ndërkohë ul euforinë...

Lexo me Shume

Luftëtari Shpartallon Partizanin 5 me 0 - Festë në Gjirokastër...

Mbyllet në stadiumin e Gjirokastrës ndeshja mes Luftëtarit dhe

Lexo me Shume

Dr. Fredi Fico, komentatori i parë i rubrikës sportive në Radio Gjirokastra

Dr. Fredi Fico, komentatori i parë i rubrikës sportive në Radio Gjirokastra...

Lexo me Shume

Messi bëhet gati të Parakalojë edhe Pelen e Brazilit, ja sa gola i duhen...

Messi nuk frenohet para askujt, parakalon legjendat botërore të të

Lexo me Shume