Category: Sport

  1. Home
  2. Sport
Filter

Luftëtari Fiton ndaj Lushnjës, Shënojnë dy yjet Abazaj dhe Bregu (video)

Luftëtari ka mposhtur Lushnjën 2-0, duke shënuar nga një gol në çdo

Lexo me Shume

Kohë të Shkuara por të Paharruara të Futbollit Gjirokastrit me Trajner Hito Hitaj!

Sportdashëit gjirokastritë që tani i gëzohen fitoreve te Luftetarit

Lexo me Shume

'Tronditet Futbolli' - Cristiano Ronaldo Rrezikon 10 vjet burg?

Mediat spanjolle japin lajmin e keq per Cristiano Ronaldo. Ai do të

Lexo me Shume