Category: Sport

  1. Home
  2. Sport
Filter

Luftëtari Fiton 3 me 1 ndaj Skënderbeut - Bregu mes Duartrokitjesh e Lotësh!

Luftëtari mbyll ndeshjen me fitore ndaj Skenderbeut. Ne minuten

Lexo me Shume

SURPRIZUESE/ Këngën Zyrtare të Botërorit 2018 do e Këndojë... Era Istrefi!

Këngëtarja Shqiptare nga Kosova Era istrefi mësohet se do të jetë në

Lexo me Shume

Barazimi 2 me 2 me Partizanin i Vlefshëm për Luftëtarin drejt Europës!

Luftëtari dhe Partizani janë ndeshur në ditën e sotme për javën e

Lexo me Shume

Finalja e Madhe - Luftëtari një Hap drejt Historisë, nesër Vendimtarja me Partizanin!

Mesazhi i klubit të Luftëtarit për ndeshjen e nesërme vendimtare me

Lexo me Shume

Luftëtari 2 me 1 ndaj Flamurtarit - Abazaj Blindon Vendin e Tretë drejt Europës!

Vazhdon sezoni magjik i Kristal Abazajt, vazhdon sezoni historik i

Lexo me Shume