Category: Personazh

  1. Home
  2. Personazh
Filter

Sot ka Ditëlindjen edhe Dr. Murat KaçiSot Urojme per Ditelindjen edhe Doktorin e njohur

Lexo me Shume

Zyhdi Hykaj Fotografi Profesionist i Qytetit te Gjirokastres

Perpara se te hidhte ne krahe aparatin fotografik Zyhdi Hykaj ka qene

Lexo me Shume

Këngëtari i Njohur David Olney ka Ndërruar Jetë në Mes të Publikut

Këngëtari dhe tekstshkruesi i njohur, David Olney ka ndërruar jetë në

Lexo me Shume